Nawigacja

Nawigacja

    OSIĄGNIĘCIE SPORTOWE GIMANZJUM 2001-2010 Inne konkursy Rekordy sportowe gimnazjum Wyniki I Międzyszkolnego Konkursu ,, Wielkanocne palmy, pisanki, stroiki, kartki Konkursy przedmiotowe 2009/2010 Konkursy przedmiotowe 2010/2011 Konkursy przedmiotowe 2011/2012 Konkursy przedmiotowe 2012/2013 Konkursy przedmiotowe 2013/2014 Konkursy przedmiotowe 2014/2015 Konkursy przedmiotowe 2015/2016 Konkursy przedmiotowe 2016/2017 Osiągnięcia w konkursach muzycznych i plastycznych Osiągnięcia w konkursach muzycznych i plastycznych rok szkolny 2009/2010 Osiągnięcia w konkursach plastycznych 2010r. Osiagnięcia uczniów w konkursach artystycznych w roku szkolnym 2011/2012 Osiągnięcia uczniów szkoły podstawowej w konkursach artystycznych w roku szkolnym 2012/2013 Osiągnięcia uczniów gimnazjum w konkursach artystycznych w roku szkolnym 2012/2013

    Nasze osiągnięcia

    OSIĄGNIĘCIE SPORTOWE GIMANZJUM 2001-2010

     

    Rok szkolny 2001/2002:

    - I miejsce w Powiatowej Lidze Lekkoatletycznej – dziewczęta

    - III miejsce w Powiatowych Sztafetowych Biegach Przełajowych – dziewczęta

     

    Konkurencje indywidualne:

    1. Powiatowe Indywidualne Biegi Przełajowe:

    a) etap powiatowy (Turośl):

      - Karolina Paliwoda, klasa I – I miejsce

      - Justyna Nicewicz, klasa II – I miejsce

    b) półfinał wojewódzki - Mistrzostwa Grupy Zachodniej (Piątnica):

       - Karolina Paliwoda, klasa I – V miejsce

    2) Kolneńskie Biegi Jesieni (Kozioł):

       - Karolina Paliwoda – I miejsce

       - Justyna Nicewicz – II miejsce

       - Ewa Góralczyk – III miejsce

     

    Rok szkolny 2002/2003:

     

    - I miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie Siatkówki – dziewczęta

    - II miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie Siatkówki – chłopcy

    - II miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie Koszykówki – dziewczęta

    - III miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie Koszykówki – chłopcy

    - III miejsce w Powiatowych Sztafetowych Biegach Przełajowych – dziewczęta

    - III miejsce w Powiatowych Sztafetowych Biegach Przełajowych – chłopcy

    - III miejsce w Powiatowym Turnieju „Piłkarska Kadra Czeka” – dziewczęta

    - III miejsce w Powiatowym Turnieju „Piłkarska Kadra Czeka” – chłopcy

    - Występ Zespołu Tanecznego „Amazonki” w „Karnawale Tanecznym 2003” w Białymstoku

     

    Konkurencje indywidualne:

    1) Kolneńskie Biegi Jesieni (Kozioł):

       - Karolina Paliwoda – II miejsce

       - Karolina Niedźwiecka – III miejsce

     

    Rok szkolny 2003/2004:

       - I miejsce w Powiatowych Sztafetowych Biegach Przełajowych – dziewczęta

       - I miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie Siatkówki – chłopcy

       - III miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie Siatkówki – dziewczęta

       - II miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie Koszykówki – dziewczęta

       - II miejsce w Powiatowej Lidze Lekkoatletycznej – dziewczęta

       - III miejsce w Drużynowym Powiatowym Turnieju Tenisa Stołowego – dzw.

       - I miejsce w Powiatowym Turnieju „Piłkarska Kadra Czeka” – chłopcy

       - III miejsce w Powiatowym Turnieju „Piłkarska Kadra Czeka” – dziewczęta

       - III miejsce w Powiatowych Sztafetowych Biegach Przełajowych – chłopcy

      

    Konkurencje indywidualne:

    1) Indywidualne Biegi Przełajowe:

    a)   etap powiatowy (Turośl):

       - Marzena Zuzga, klasa I – IV miejsce

       - Dorota Piwowarska, klasa III – II miejsce

       - Andrzej Brakoniecki, klasa I – IV miejsce

       - Sebastian Gardocki, klasa III – III miejsce

       - Marcin Danielewski, klasa III – IV miejsce

    b)  półfinał wojewódzki - Mistrzostwa Grupy Zachodniej (Piątnica):

       - Karolina Paliwoda, klasa III – miejsce IV

    c)   finał województwa podlaskiego (Białystok):

       - Marzena Zuzga, klasa I – IX miejsce

    2) Powiatowa Gimnazjada Lekkoatletyczna:

    a) etap powiatowy (Kolno):

       - Milena Rogińska – I miejsce  w biegu na 600m

       - Marta Białobrzeska – I miejsce w rzucie dyskiem

       - Magdalena Charubin – II miejsce  w biegu na 1000m

       - Karolina Niedźwiecka – I miejsce  w biegu 100m/pł. 

       - Karolina Niedźwiecka – II  miejsce w biegu na 300m/pł.

       - Elżbieta Kozłowska – I miejsce  biegu na 300m/pł.

       - Marta Chilińska – I miejsce  w pchnięciu kulą

       - Sztafeta 4x100m – dziewczęta – II miejsce

    b) półfinał wojewódzki - Mistrzostwa Grupy Zachodniej (Łomża):

       - Milena Rogińska – III miejsce  w biegu na 600m

       - Agnieszka Sarnacka – III miejsce w rzucie oszczepem

       - Elżbieta Kozłowska – IV miejsce w  biegu na 300m/pł.

    3) Kolneńskie Biegi Jesieni (Kozioł):

       - Karolina Niedźwiecka – III miejsce

     

     

    Rok szkolny 2004/2005:

       -  I miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie Siatkówki – dziewczęta

       -  I miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie Siatkówki – chłopcy

       -  II miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie Koszykówki – dziewczęta

       -  II miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie Koszykówki – chłopcy

       -  III miejsce w Powiatowym Drużynowym Turnieju Tenisa Stołowego – dzw.

       -  III miejsce w Powiatowym Drużynowym Turnieju Tenisa Stołowego – chł.

     

    Konkurencje indywidualne:

    1) Powiatowe Indywidualne Biegi Przełajowe:

    a) etap powiatowy (Turośl):

       - Elżbieta Kozłowska, klasa III - I miejsce

       - Marzena Zuzga, klasa II  - III miejsce

       - Milena Rogińska, klasa III – IV miejsce

       - Kamil Malinowski, klasa I -  IV miejsce

    b) półfinał wojewódzki - Mistrzostwa Grupy Zachodniej (Wizna):

       - Elżbieta Kozłowska, klasa III – V miejsce

    c) finał województwa podlaskiego (Białystok):

       - Elżbieta Kozłowska, klasa III – XVI miejsce

    2) Powiatowa Gimnazjada Lekkoatletyczna:

    a) etap powiatowy (Kolno):

       - Elżbieta Kozłowska – I miejsce w biegu na 300m/pł.

       - Elżbieta Kozłowska – II miejsce  w skoku w dal

       - Marzena Zuzga – II miejsce w biegu na 1000m

       - Marta Białobrzeska – II miejsce w biegu na 100m 

       - Ewa Obiedzińska – II miejsce  w biegu na 300m/pł.

       - Katarzyna Arnista – II miejsce  w pchnięciu kulą

       - Katarzyna Arnista – III miejsce  w skoku w dal

       - Anna Chmielewska – III miejsce w biegu na 600m

       - Damian Sadowski – I miejsce w biegu na 100m i

       - Damian Sadowski – II w skoku w dal

       - Przemysław Białobrzeski – I miejsce w biegu na 600m

       - Sztafeta 4x100 m - dziewczęta – II miejsce

    b) półfinał wojewódzki - Mistrzostwa Grupy Zachodniej (Łomża):

       - Elżbieta Kozłowska - I miejsce w biegu na 300m/pł.

    c) finał województwa podlaskiego (Białystok):

       - Elżbieta Kozłowska - VII miejsce w biegu na 300m/pł.

       

     

    Rok szkolny 2005/2006:

       - I miejsce w powiatowej Gimnazjadzie Siatkówki – dziewczęta

       - I miejsce w powiatowej Gimnazjadzie Siatkówki – chłopcy

       - III miejsce w Powiatowych Sztafetowych Biegach Przełajowych – chłopcy

       - III miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie Koszykówki – chłopcy

       - III miejsce w Powiatowym Halowym Turnieju Piłki Nożnej – dziewczęta

       - III miejsce w Powiatowym Drużynowym Turnieju Tenisa Stołowego - dzw.

     

    Konkurencje indywidualne:

    1) Powiatowe Indywidualne Biegi Przełajowe:

    a) etap powiatowy (Turośl):

       - Justyna Hermanowska, klasa I – II miejsce

       - Marzena Zuzga, klasa III – I miejsce

    b) półfinał wojewódzki - Mistrzostwa Grupy Zachodniej (Nowogród):

       - Marzena Zuzga, klasa III – VII miejsce

    2) Powiatowa Gimnazjada Lekkoatletyczna:

    a) etap powiatowy (Kolno):

       - Marzena Zuzga – I miejsce w biegu 300m/pł.

       - Marzena Zuzga – II miejsce w skok w dal  

       - Katarzyna Baczewska – II miejsce  biegu na 100m

       - Magdalena Jabłońska – II miejsce w biegu na 300m/pł.

       - Katarzyna Patalan – III miejsce w biegu 300m/pł.

       - Sztafeta 4x100m (Marzena Zuzga, Katarzyna Baczewska,

          Justyna Wiśniewska, Monika Cwalina) – II miejsce

       - Damian Sadowski –I miejsce w skok w dal

       - Damian Sadowski – II miejsce w biegu na 100m

       - Łukasz Szepietowski – I miejsce w biegu na 300m/pł.

       - Krystian Pieloch – II miejsce w biegu na 300m/pł.

       - Karol Szymański – III miejsce 300m/pł.

       - Krystian Pieloch – I miejsce w biegu na 110m/pł.

       - Łukasz Szepietowski II miejsce w biegu na 110m/pł.

       - Karol Szewczyk – III miejsce w biegu na 600m

       - Konrad Bazydło – II miejsce w  pchnięcie kulą

       - Konrad Bazydło – III miejsce w rzucie dyskiem

       - Sztafeta 4x100m (Damian Sadowski, Paweł Podsiad,

         Krystian Pieloch, Łukasz Szepietowski) – II miejsce

    b) półfinał wojewódzki - Mistrzostwa Grupy Zachodniej (Łomża):

       - Marzena Zuzga – I miejsce w biegu 300m/pł.

       - Karol Szewczyk – IV miejsce w biegu na 600m

    c) finał województwa podlaskiego (Białystok):

       -  Marzena Zuzga – V miejsce w biegu 300m/pł.

    3) Kolneńskie Biegi Jesieni (Kozioł):

       - Anna Chmielewska - II miejsce

    4) Wojewódzkie Biegi Pokoju im. Sługi Bożego Jana Pawła II (Kozioł):

    - Marzena Zuzga – I miejsce

       

     

    Rok szkolny 2006/2007:

        - I miejsce w powiatowej Gimnazjadzie Siatkówki – dziewczęta

       - I miejsce w powiatowej Gimnazjadzie Siatkówki – chłopcy

       - I miejsce w Powiatowych Sztafetowych Biegach Przełajowych – chłopcy

       - I miejsce w Powiatowej Lidze Siatkówki – dziewczęta

       - I miejsce w Powiatowej Lidze Siatkówki – chłopcy

       - II miejsce w Powiatowym Turnieju Piłki Nożnej – chłopcy

       - II miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie Koszykówki – chłopcy

       - III miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie Koszykówki – dziewczęta

       - I miejsce w Powiatowym Halowym Turnieju Piłki Nożnej – dziewczęta

       - II miejsce w Powiatowym Halowym Turnieju Piłki Nożnej – chłopcy

       - II miejsce w Powiatowym Drużynowym Turnieju Tenisa Stołowego - dzw.

     

    Konkurencje indywidualne:

    1) Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Lekkiej Atletyce (Zamość):

        - Damian Sadowski – V miejsce w skoku w dal

    2) Powiatowe Indywidualne Biegi Przełajowe:

    a) etap powiatowy (Turośl):

    - Jacek Chmielewski, klasa I – I miejsce

    - Karol Szewczyk, klasa III – III miejsce

    - Marta Niedźwiecka, klasa I – IV miejsce

    - Justyna Hermanowska, klasa II – IV miejsce

    b) półfinał wojewódzki - Mistrzostwa Grupy Zachodniej (Nowogród):

    - Jacek Chmielewski, klasa I – XIII miejsce

    - Karol Szewczyk, klasa III – XIII miejsce

    3) Kolneńskie Biegi Jesieni (Kozioł):

    - Anna Chmielewska – I miejsce

    - Katarzyna Patalan – III miejsce

    - Karol Szewczyk – III miejsce

    4) Powiatowa Gimnazjada Lekkoatletyczna:

    a) etap powiatowy (Kolno):

       - Katarzyna Baczewska – I miejsce w biegu na 100m

       - Anna Chmielewska  – I miejsce w biegu 110m/pł.

       - Aneta Kuliś – I miejsce w biegu 300 m/pł.

       - Justyna Hermanowska – II miejsce w biegu 300 m/pł.

       - Justyna Hermanowska – I miejsce w skoku w dal

       - Beata Siwik – III miejsce w skoku w dal                  

       - Ewa Rafałowska  – I miejsce w rzucie dyskiem

       - Aleksandra Pupek – III miejsce w rzucie dyskiem

       - Sztafeta 4x100m dzw. (Katarzyna Baczewska, Justyna Hermanowska,

         Beata Siwik, Marlena Ruchała) – II miejsce

       - Damian Sadowski – I miejsce w biegu na 100m

       - Damian Sadowski – II miejsce w skoku w dal

       - Paweł Podsiad – III miejsce w biegu na 100m

       - Paweł Podsiad – III miejsce w skoku w dal

       - Artur Zuzga – I miejsce w biegu 110m/pł.

       - Artur Zuzga – II miejsce w biegu 300m/pł.

       - Karol Szewczyk – II miejsce w biegu na 300m

       - Arkadiusz Łakis – I miejsce  w biegu 300m/pł.

       - Jacek Żebrowski – II miejsce w rzucie dyskiem

       - Kornel Ruchała  – III miejsce w rzucie dyskiem

       - Sztafeta 4x100m chłopcy (Damian Sadowski, Paweł Podsiad,

          Karol Szewczyk, Marcin Bazydło) – I miejsce

    b) półfinał wojewódzki - Mistrzostwa Grupy Zachodniej(Białystok):

       - Sztafeta 4x100m chłopcy (Damian Sadowski, Paweł Podsiad,

         Karol Szewczyk, Marcin Bazydło) – IV miejsce

       - Arkadiusz Łakis – IV miejsce  w biegu 300m

       - Karol Szewczyk – V  miejsce w biegu na 300m

       - Artur Zuzga – VI miejsce w biegu 110m/pł.

       - Aneta Kuliś – VI miejsce w biegu na 300m/pł.

       - Artur Zuzga – VII miejsce w biegu 300m/pł.

    c) finał województwa podlaskiego (Białystok):

       - Sztafeta 4x100m chłopcy (Damian Sadowski, Paweł Podsiad,

         Karol Szewczyk, Marcin Bazydło) – XIII miejsce

     

     

    Rok szkolny 2007/2008:

       - I miejsce w powiatowej Gimnazjadzie Siatkówki – dziewczęta

       - I miejsce w Powiatowej Lidze Siatkówki – dziewczęta

       - II miejsce w Powiatowym Turnieju Piłki Nożnej - chłopcy

       - II miejsce w Powiatowym Halowym Turnieju Piłki Nożnej – dziewczęta

       - III miejsce w Powiatowym Turnieju Piłki Nożnej „Piłkarska Kadra Czeka”-chł.

     

    Konkurencje indywidualne:

    1) Powiatowe Indywidualne Biegi Przełajowe:

    a) etap powiatowy (Turośl):

        - Angelika Prusinowska, klasa I – 1 miejsce

       - Małgorzata Skrodzka, klasa I – 4 miejsce

       - Martyna Hermanowska klasa I – 7 miejsce

       - Aneta Kuliś, klasa II – 3 miejsce

       - Marta Niedźwiecka klasa II – 6 miejsce

       - Dawid Banach, klasa I – 3 miejsce

       - Robert Ruchała, klasa I – 4 miejsce

       - Przemysław Rutkowski klasa I – 8 miejsce

       - Michał Cudnik, klasa II – 3 miejsce

       - Marcin Kozikowski klasa II –10 miejsce

       - Paweł Cudnik klasa III – 7 miejsce

    2) Powiatowa Gimnazjada Lekkoatletyczna:

    a) etap powiatowy (Kolno):

       - Beata Pianka – III miejsce w biegu na 300m

       - Justyna Hermanowska – II miejsce w biegu na 300m/ pł.

       - Justyna Hermanowska – II miejsce w skoku w dal

       - Beata Siwik – III miejsce w biegu na 300m/pł.

       - Marek Marchewka – I miejsce w biegu na 300m/pł.     

       - Rafał Kalinowski – II miejsce w biegu na 300m/pł.

       - Piotr Białobrzeski – III miejsce w biegu na 300m/pł.     

       - Dawid Banach – III miejsce biegu na 2000m

       - Justyna Hermanowska – II miejsce w skoku w dal

       - Ewa Rafałowska – II miejsce w pchnięciu kula

       - Magdalena Kordal – III miejsce w rzucie dyskiem

    b) półfinał wojewódzki - Mistrzostwa Grupy Zachodniej(Białystok):

       - Justyna Hermanowska – II w skoku w dal

       - Justyna Hermanowska – V miejsce w biegu na 300m/pł.

     

     

    Rok szkolny 2008/2009:

    1) Etap Powiatowy:

       - I miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie Siatkówki – dziewczęta i chłopcy

       - I miejsce w Powiatowej Lidze Siatkówki – dziewczęta i chłopcy

       - I miejsce   w Powiatowej Gimnazjadzie Koszykówki – dziewczęta

       - II miejsce w Sztafetowych Biegach Przełajowych – chłopcy

       - III miejsce  w Sztafetowych Biegach Przełajowych – dziewczęta

       - II miejsce w Powiatowym Turnieju Halowej Piłki Nożnej – chłopcy

       - III miejsce w Powiatowym Turnieju Halowej Piłki Nożnej – dziewczęta

       - III miejsce w Powiatowym Turnieju Piłki Nożnej – chłopcy

       - III miejsce w Drużynowym Tenisie Stołowym – dziewczęta

       - II miejsce w Gminnym Turnieju Siatkówki organizowanym przez LZS

    2) Półfinał Grupy Zachodniej województwa podlaskiego (Grajewo):

       - II miejsce w Gimnazjadzie Siatkówki –  dziewczęta i chłopcy

       - I miejsce w Gimnazjadzie Siatkówki klas I – dziewczęta

    3) Finał Grupy Zachodniej województwa podlaskiego (Wysokie Maz.):

       - III miejsce w Gimnazjadzie Siatkówki klas I – dziewczęta

     

    Konkurencje indywidualne:

    1) Powiatowe Indywidualne Biegi Przełajowe:

    a) etap powiatowy (Turośl):

       - Ewelina Gutowska, klasa I – 5 miejsce

       - Katarzyna Dobrowolska, klasa I – 7 miejsce      

       - Mariusz Kuliś, klasa I – 2 miejsce

       - Adrian Sekściński, klasa I – 6 miejsce

       - Aneta Sielawa, klasa II – 4 miejsce

       - Małgorzata Skrodzka, klasa II – 6 miejsce

       - Aneta Kuliś, klasa III – 3 miejsce

       - Marlena Ruchała, klasa III – 8 miejsce

       - Michał Cudnik, klasa III – 6 miejsce

       - Rafał Kalinowski, kalsa III – 7 miejsce

       * 10 osób zakwalifikowało się do półfinału

    b) półfinał wojewódzki - Mistrzostwa Grupy Zachodniej (Rybaki):

       - Ewelina Gutowska, klasa I – 14 miejsce

       - Katarzyna Dobrowolska, klasa I – 15 miejsce      

       - Mariusz Kuliś, klasa I – 13 miejsce

      * te 3 osoby zakwalifikowały się do finału województwa.

      * w klasyfikacji drużynowej dziewczęta zdobyły 18pkt.

         zajęły 13 miejsce (na 37 szkół)

       * w klasyfikacji drużynowej chłopcy zdobyli 9pkt

         zajęli 22 miejsce (na 34 szkoły)

    2) Kolneńskie Biegi Jesieni (Kozioł):

       - Dawid Banach – II miejsce

    3) Powiatowa Gimnazjada Lekkoatletyczna:

    a) etap powiatowy (Kolno):

        - III miejsce w biegu na 100m - Michał Cudnik

       - I miejsce w biegu na 300m/pł - Marek Marchewka

       - II miejsce w biegu na 300m/pł - Szymon Cwalina

       - II miejsce w biegu na 300m/pł – Beata Siwik

       - III miejsce w biegu na 300m/pł – Katarzyna Dobrowolska

       - I miejsce w biegu na 100m/pł – Patrycja Sekścińska 

       - II miejsce w biegu na 100m/pł – Katarzyna Dobrowolska

       - III miejsce w biegu na 100m/pł – Marlena Ruchała

       - III miejsce w biegu na 600m - Robert Ruchała

       - II miejsce w biegu na 1000m- Ewelina Gutowska   

       - II miejsce w biegu na 1000m Dawid Banach

       - I miejsce w pchnięciu kulą- Weronika Kordal                          

       - I miejsce  w pchnięciu kulą - Konrad Chmilewski

       - III miejsce w rzucie oszczepem – Konrad Chmielewski

       - I miejsce w chodzie na 3km – Anna Zuzga

       - II miejsce sztafeta 4x100m - dziewczęta

       *  do półfinału zakwalifikowało się 20 osób

    b) półfinał wojewódzki - Mistrzostwa Grupy Zachodniej Białystok):

       - V miejsce w biegu na 100m/pł – Patrycja Sekścińska

       - V miejsce w pchnięciu kulą- Weronika Kordal - dostała się do finału woj.

       - VII miejsce w biegu na 1000m- Ewelina Gutowska

       - VII miejsce w biegu na 300m/pł – Marek Marchewka

       * w klasyfikacji drużynowej dziewczęta zdobyły 21pkt.

         zajęły 10 miejsce (na 31 szkół) – najlepiej z powiatu!

       * w klasyfikacji drużynowej chłopcy zdobyli 12 pkt.

         zajęli 19 miejsce (na 33 szkoły)

    4) IV Wojewódzkie Biegi Pokoju im. Sługi Bożego Jana Pawła II (Kozioł):

       - Ewelina Gutowska – III miejsce

       - Martyna Hermanowska  - IV miejsce

       - Dawid Banach – IV miejsce

    5) Noworoczny Turniej Tenisa Stołowego organizowany przez UKS „Arkadia”(Lachowo):

       - Natalia Wiśniewska – I miejsce

       - Daria Prusinowska – II miejsce

       - Eliza Wilińska – III miejsce

       - Paulina Świecik – IV miejsce

       - Milena Długozima – V miejsce

       - Andrzej Zuzga – I miejsce

       - Adam Nicewicz – II miejsce

       - Sebastian Prusinowski - VI miejsce

     

    Rok szkolny 2009/2010:

    1) Etap Powiatowy:

       - I miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie Siatkówki – dziewczęta

       - I miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie Siatkówki – chłopcy

       - I i II miejsce w Powiatowej Lidze Siatkówki – dziewczęta

            (wystawialiśmy 2 zespoły)

       - II miejsce w Powiatowej Lidze Siatkówki – chłopcy

       - I miejsce w Gimnazjadzie Siatkówki klas I – dziewczęta  

       - II miejsce w Gimnazjadzie Siatkówki klas I – chłopcy

       - II miejsce   w Powiatowej Gimnazjadzie Koszykówki – dziewczęta

       - II miejsce w Powiatowym Turnieju Halowej Piłki Nożnej – chłopcy

       - III miejsce w Powiatowym Turnieju Halowej Piłki Nożnej – dziewczęta

       - III miejsce w Drużynowym Tenisie Stołowym – dziewczęta

       - III miejsce w Drużynowym Tenisie Stołowym – chłopcy

       - III miejsce w Powiatowym Turnieju Piłki Nożnej – chłopcy

       - II miejsce I Majowym Turniej Siatkówki o puchar

         Prezesa UKS „Sprint”  dziewczęta

       - II miejsce I Majowym Turniej Siatkówki o puchar

         Prezesa UKS „Sprint”  chłopcy

    2) Półfinał Grupy Zachodniej województwa podlaskiego:

       - I miejsce w Gimnazjadzie Siatkówki –  dziewczęta (Danówek)

       - II miejsce w Gimnazjadzie Siatkówki klas I – dziewczęta (Kolno)

       - III miejsce w Gimanzjadzie Siatkówki – chłopców (Grajewo)

    3) Mistrzostwa Grupy Zachodniej województwa podlaskiego:

      - I miejsce w Gimnazjadzie Siatkówki –  dziewczęta (Wysokie Maz.)

        udział w Finale!

       - III miejscew Gimnazjadzie Siatkówki klas I – dziewczęta (Szepietowo)


    Konkurencje indywidualne:

    1) Powiatowe Indywidualne Biegi Przełajowe:

    a) etap powiatowy (Turośl):

        - Małgorzata Skrodzka, klasa III – 4 miejsce

       - Ewelina Gutowska, kalsa II – 7 miejsce

       - Kamila Piwowarska, klasa III – 7 miejsce

       - Anna Kowlaczyk, klasa III – 8 miejsce

       - Justyna Bednarska, klasa I – 10 miejsce

       - Patrycja Piekarska, klasa I – 11 miejsce

       - Dawid Banach, klasa III – 2 miejsce

       - Mariusz Kuliś, klasa II – 6 miejsce

       - Krzysztof Gromadzki, klasa III – 8 miejsce

       - Mateusz Obiedziński,  klasa I – 9 miejsce

       - Adrian Sekściński, klasa II – 9 miejsce

       - Sylwester Chmielewski, klasa I – 10 miejsce

       * te osoby zakwalifikowały się pod półfinału wojewódzkiego

    2) Kolneńskie Biegi Jesieni (Kozioł):

       - Dawid Banach – II miejsce

    3) Powiatowa Gimnazjada Lekkoatletyczna (Kolno):

    a) etap powiatowy (Kolno):

        I miejsce w skok w dal – Beata Pianka

     II miejsce w skok w dal – Angelika Prusinowska

     II miejsce w biegu na 100m/pł. – Patrycja Sekścińska

     V miejsce w biegu na 100m/pł. – Justyna  Kopytek

     II  miejsce w biegu  na 300m/pł. – Kamila Piwowarska

     V miejsce w biegu na 300m/pł. – Magda Skrodzka

     II miejsce  w pchnięcie kula– Weronika Kordal

     IV miejsce w rzucie dyskiem – Weronika Kordal

     III miejsce  w sztafecie 4x100m dziewczęta(Beata Pianka,

      Patrycja Seścińska, Justyna Korwek, Justyna Kopytek)

     III miejsce w biegu na 100m – Rober Ruchała

     I miejsce w biegu  na 300m/pł. – Szymon Cwalina

     V miejsce w biegu na 300m/pł. – Damian Podeszwik

     V miejsce w biegu na 1000 m – Mariusz Kuliś

     IV miejsce w pchnięciu kulą – Daniel Kozikowski

     I miejsce  w rzucie dyskiem – Szymon Cwalina

     I miejsce w rzucie oszczepem – Damian Podeszwik

     I miejsce w sztafecie 4x100m chłopcy (Szymon Cwalina,

       Robert Ruchała, Dawid Banach, Daniel Kozikowski)

    b) półfinał wojewódzki - Mistrzostwa Grupy Zachodniej Białystok):

       - VII miejsce w biegu na 100m/pł. – Patrycja Sekścińska

       - VII miejsce w skok w dal – Beata Pianka

       - VII miejsce w biegu  na 300m/pł. – Szymon Cwalina

    4) VI Otwarte Mistrzostwa Kolna w Tenisie Stołowym, organizowane prze UKS „Rekord” (Kolno):

       - I miejsce – Kamila Duda

       - II miejsce – Karolina Karasińska

       - III miejsce – Anna Pieloch

       - IV miejsce – Milena Długozima

       - V miejsce – Paulina Świecik

       - IV miejsce – Andrzej Zuzga

    5) Noworoczny Turniej Tenisa Stołowego organizowany przez UKS „Arkadia” (Lachowo):

       - I miejsce – Kamila Duda

       - II miejsce – Eliza Wilińska

       - III miejsce – Paulina Świecik

    6) IV Wojewódzkie Biegi Pokoju im. Sługi Bożego Jana Pawła II (Kozioł):

       - Dawid Banach II miejsce

    7) Mistrzostwa Polski Juniorów w Taekwondo Olimpijskim (Ciechanów):

       - III miejsce – Justyna Korwek – kategorii wagowej +63kg

       - V miejsce – Sylwia Chilińska w kategorii wagowej  -47kg

    8) Międzynarodowe Mistrzostwa Bydgoszcz Cup w Taekwondo Olimpijskim:

      - I miejsce – Sylwia Chilińska - w kategorii wagowej -43kg

      - II miejsce – Justyna Korwek - w kategorii wagowej +65kg

    9) III Puchar Polski Dzieci i Młodzików w Karate Fudakan (Łęczyca):

       - I miejsce – Justyna Świecik – w kategorii wiekowej młodzicy ur. w latach 1997-1996 (do 6kyu)

    Aktualności

    Kontakt

    • Szkoła Podstawowa w Zabielu
      Zabiele110, 18-500 Kolno, woj. podlaskie
    • (86)2783014

    Galeria zdjęć