Nawigacja

Informacje o projekcie Udowodnij, że możesz lepiej. Formy wsparcia w ramach projektu Udowodnij, że możesz lepiej. Terminarz spotkań w ramach programu Udowodnij,że możesz lepiej.

Informacje o projekcie Udowodnij, że możesz lepiej.

Projekt „Udowodnij, że możesz lepiej”

Od września 2009r. do lipca 2010r. nasza szkoła bierze udział w realizacji projektu "Udowodnij, że możesz lepiej" .Projekt współfinansowany jest przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego i Program Operacyjnych Kapitał Ludzki. W ramach projektu wsparciem zostanie objętych 60 uczniów gimnazjum w Zespole Szkół Samorządowych w Zabielu.

Celem organizowanych zajęć jest :

1. pobudzanie aktywności poznawczej uczniów,
2. zwiększenie aspiracji edukacyjnych uczniów
3. podwyższenie wyników nauczania uczniów.

Wsparcie oferowane w ramach projektu "Udowodnij, że możesz lepiej" obejmuje:

-zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z jęz.polskiego, matematyki, biologii, chemii, fizyki
-zajęcia dodatkowe rozwijające kompetencje kluczowe z informatyki i jęz.angielskiego
-doradztwo i opiekę psychologiczno-pedagogiczną.

Ponadto uczniowie , którzy zostali zakwalifikowani w wyniku rekrutacji do udziału w zajęciach będą uczestniczyć w :
-"Zielonej szkole" -3-dniowym obozie integracyjnym
- w wycieczkach edukacyjnych do Malborka i Trójmiasta -3-dniowa wycieczka, oraz do Warszawy-wycieczka 1-dniowa.

• Szkoła Podstawowa w Zabielu
    Zabiele110, 18-500 Kolno, woj. podlaskie