Archiwum rok szkolny 2008/2009

W dniach 16 - 18.06.2009r. w Gimnazjum ZSS w Zabielu odbędą się DNI SPORTU. Wszystkich gimnazjalistów zapraszamy do wspaniałej zabawy i zdrowej rywalizacji.
    Przewidziane są następujące turnieje:
    VIII Gimnazjalny Turniej Siatkówki Dziewcząt
    V Gimnazjalny Turniej Piłki Nożnej Chłopców
    VIII Turniej Siatkówki - Nauczyciele kontra Uczniowie
    Wszystkich uczestników obowiązuje strój sportowy oraz "okrzyk" sportowy!!!!!
    ________________________________________________
    Szkoła Podstawowa Zespołu Szkół Samorządowych w Zabielu w dniu 04.06.2009r. organizuje uroczystość z okazji " Dnia Rodziny ". Serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców i dzieci do wspólnej zabawy.
    __________________________________________________
    W dniach 02-03.06.2009r w Gimnazjum Zespołu Szkół Samorządowych odbędą się "Dni Otwarte" dla uczniów klas VI. Wszystkich chętnych zapraszamy !!!!. W programie: prezentacja szkoły, rozgrywki sportowe, współne grillowanie.
    ______________________________________________-
    W najbliższym czasie tj. 22 - 24 .04.2009r. uczniowie III klas Zespołu Szkół Samorządowych w Zabielu piszą egzaminy gimnazjalne. Zyczymy wszystkim zdającym połamania pióra.
    Samorząd Uczniowski i Rada Pedagogiczna
    ________________________________________________--
    Od poniedziałku tj.09.03.2009r. do odwołania będzie obowiązywał nowy plan lekcji. Jest już opublikowany na stronie i gotowy do pobrania
    ________________________________________________
    W sobotę tj. 24.01.2009r. w szkole Zespołu Szkół Samorządowych w Zabielu odbędzie się zabawa choinkowa dla uczniów szkoły podstawowej. Zapraszamy wszystkich chętnych, gwarantujemy dobrą zabawę, poczęstunek , wizytę Św.Mikołaja i wiele innych niespodzianek. O dobrą muzykę zadba zespół muzyczny.
    Zaprasza -
    Samorząd uczniowski Szkoły Podstawowej w Zabielu wraz z opiekunem , nauczycielami i rodzicami.
    _______________________________________________--
    W dniach 02-06.02.2009r. , w godz. 10.00 - 12.00 uczniowie naszej szkoły będą mogli korzystać z obiektu szkolnego pod opieką nauczycieli dyżurujących. Udostępnione będą: sala gimnastyczna, pracowania komputerowa( poniedziałek i wtorek) oraz świetlica szkolna.
    ZAPRASZAMY!!!!!!!!!
    _______________________________________________---
    Na stronie opublikowany został nowy plan lekcji. Obowiązuje on od 09.02.2009r.
    Próbne egzaminy gimnazjalne odbędą się w dniach 14-16 stycznia 2009r.
    _____________________________________---
    Ferie zimowe rozpoczynają się 26 stycznia i trwaja do 6 lutego 2009r.
    ____________________________________________
    Rada Pedagogiczna życzy uczniom miłego i przede wszystkim bezpiecznego wypoczynku.
    Zebranie rodziców uczniów Szkoły Podstawowej i Gimnazjum odbędzie się dnia 21 stycznia o godzinie 15:00. Początek spotkania na sali gimnastycznej szkoły.
    ______________________________________________--

• Szkoła Podstawowa w Zabielu