• Z ostatniej chwili – wojewódzki sukces Kingi Góralczyk!!!!

• Kinga Góralczyk została laureatką II Wojewódzkiego Przeglądu Niezawodowej Twórczości Teatralnej „PIKtoGRAmy” w kategorii Mistrzowie Piosenki  za najlepsze wykonanie tematu przewodniego.

Serdecznie gratulujemy Kindze!!!!!

• Gminne sukcesy naszych uczennic - Mai i Kingi!

• 25 marca w  odbyły się  gminne eliminacje  do wojewódzkiego konkursu recytatorskiego i piosenki pn. Piktogramy. Tematem przewodnim w tym konkursie było życie owadów czyli Mikrokosmos. Przegląd  ten ma na celu inspirację dzieci i młodzieży do rozwijania zainteresowań artystycznych, wrażliwości estetycznej i twórczej współpracy przez recytację.

W gminnych eliminacjach udział wzięło 3 uczniów naszej szkoły.  Miło nam poinformować, że:

Maja Pietruszka – uczennica klasy 2 została Mistrzynią Recytacji,

Kinga Góralczyk – uczennica klasy 2 została Mistrzynią Piosenki.

Obie dziewczynki zostały zakwalifikowane do udziału w II Wojewódzkim Przeglądzie Niezawodowej Twórczości Teatralnej „PIKtoGRAmy”.

Gratulujemy!!!!!!