• Jesienny Turniej Tenisa Stołowego - Zabiele 2018r.

      REGULAMIN JESIENNEGO TURNIEJU TENISA STOŁOWEGO

      Turniej finansowany jest przez Gminę Kolno i organizowany

      przez UKS „ SPRINT” w Zabielu

      Termin turnieju: 25 listopada 2018r.

      Miejsce: hala sportowa – Szkoła Podstawowa w Zabielu

      - nagrody : I m-ce – puchar , I-III – medale , IV-VI dyplomy
      - przepisy gry : przepisy PZTS ze zmianami: mecz do 2 wygranych setów, sprawy sporne rozstrzyga Sędzia Główny zawodów, system do dwóch przegranych meczów

    • Wybory Opiekuna Samorządu Uczniowskiego
     • Wybory Opiekuna Samorządu Uczniowskiego

      W dniu 18 września w naszej szkole odbyły się wybory na Opiekuna Samorządu Uczniowskiego Szkoły Podstawowej w Zabielu. Większością głosów opiekunem SU w roku szkolnym 2018/2019 został p. Bogusław Pietruszka.

      Serdecznie gratulujemy!!!!

     • Rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2018/2019

      3 września 2018 r. uczniowe Szkoły Podstawowej w Zabielu uroczyście rozpoczęli nowy rok szkolny 2018/2019. Pani Dyrektor Ewa Lipnicka powitała uczniów, nauczycieli, rodziców i pracowników szkoły. Życzyła wszystkim uczniom samych sukcesów, nauczycielom satysfakcji z pracy, zaś rodzicom- zadowolenia
    • ,, Jedno Podlasie, wiele kultur"
     • ,, Jedno Podlasie, wiele kultur"

      13 czerwca 2018 r. uczniowie z SP w Zabielu i Czerwonem udali się na wycieczkę w ramach projektu edukacyjnego realizowanego przez klasy drugie gimnazjum pt. ,, Jedno Podlasie, wiele kultur". Organizatorem wycieczki i opiekunem projektu była p. Elżbieta Kalata.

      Jako pierwszą uczestnicy zwiedzili synagogę w Tykocinie, w której przewodnik opowiedział o religii i kulturze żydowskiej. Potem uczniowie udali się do restauracji Tejsza. W niej skosztowali żydowskich wypieków – tzw. uszu Hamana. Następnie zwiedzili meczet oraz tatarski cmentarz w Kruszynianach. Ostatnim punktem wycieczki była cerkiew Hagia Sophia w Białymstoku.

    • Nagrodzeni gimnazjaliści na "Avengersach" w kinie Millenium w Łomży
     • Nagrodzeni gimnazjaliści na "Avengersach" w kinie Millenium w Łomży

      7 czerwca gimnazjaliści z Zabiela nagrodzeni w konkursie " Jesteś mocny, bądź pomocny" obejrzeli w Kinie Millenium w Łomży film " Avengers. Wojna bez granic", na który bilety ufundował Wójt Gminy Kolno. Seans sprawił uczniom wiele radości.
      Nagrodzeni jednak nie spoczęli na laurach i niedługo znów wybierają się do Zwierzęcej Polany, tym razem z zapasem siana. Jednocześnie proszą o wsparcie osoby, które mogłyby to siano zawieźć do Rogienic Wypychy. Fundacja nie dysponuje własnym transportem.
      Wszystkich ludzi dobrej woli prosimy o kontakt ze Szkołą Podstawową w Zabielu.

  • Godziny dzwonków

   Piątek 16.11.2018
  • Logowanie