• Wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie ,,Szkolne Przygody Gangu Słodziaków”.

      Uczniowie klasy II Szkoły Podstawowej w Zabielu we wrześniu 2018 roku przystąpili do konkursu edukacyjnego ,,Szkolne Przygody Gangu Słodziaków”, w którym otrzymali wyróżnienie.

      Celem akcji było rozbudzanie miłości do czytania wśród najmłodszych. Praca konkursowa składała się z dwóch części: relacji ze zorganizowanego w szkole ,,Ogólnopolskiego Dnia Głośnego Czytania” i stworzenie komiksu o dalszych przygodach Gangu Słodziaków. Uczniowie pod opieką nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej Pani Haliny Nadolnej z zaangażowaniem przystąpili do realizacji założonych celów. Dzieci, rodzice i nauczyciel wykazali się dużym zaangażowaniem, pomysłowością i twórczością w wykonywaniu zadań konkursowych. Ich wysiłek został doceniony, uczniowie otrzymali nagrody - poduszki ,,Ryś”.

     • X Turniej Tenisa Stołowego w Zabielu

      Dnia 25.11.2018r. w Szkole Podstawowej w Zabielu został rozegrany po raz X turniej tenisa stołowego, zorganizowany przez UKS Sprint pod patronatem Wójta Gminy Kolno. Rozgrywki prowadzone były systemem do dwóch przegranych. W turnieju można było wziąć udział w następujących kategoriach: szkoły podstawowe IV-VI, szkoły podstawowe VII- VIII i gimnazjum, szkoły ponadgimnazjalne oraz open. Każda z kategorii rozgrywana była z podziałem na grupę dziewcząt i chłopców. W rozgrywkach wzieło udział łącznie 51 osób.

     • Gminny Turniej Piłki Siatkowej

      Serdecznie zapraszamy uczniów szkół podstawowych klas 4-8 Gminy Kolno na Gminny Turniej Piłki Siatkowej. Rozgrywki odbędą się 15 grudnia 2018r. od godz. 9.00 na hali sportowej Szkoły Podstawowej w Zabielu. Mecze rozgrywane będą w systemie 3 dziewczęta i 3 chłopców.

      Zgłoszenia uczniów do 13 grudnia 2018r. (sekretariat nr tel. 862783014)

     • Jesienny Turniej Tenisa Stołowego - Zabiele 2018r.

      REGULAMIN JESIENNEGO TURNIEJU TENISA STOŁOWEGO

      Turniej finansowany jest przez Gminę Kolno i organizowany

      przez UKS „ SPRINT” w Zabielu

      Termin turnieju: 25 listopada 2018r.

      Miejsce: hala sportowa – Szkoła Podstawowa w Zabielu

      - nagrody : I m-ce – puchar , I-III – medale , IV-VI dyplomy
      - przepisy gry : przepisy PZTS ze zmianami: mecz do 2 wygranych setów, sprawy sporne rozstrzyga Sędzia Główny zawodów, system do dwóch przegranych meczów

  • Godziny dzwonków

   Czwartek 17.01.2019
  • Logowanie