• Archiwum rok szkolny 2008/2009

• W dniach 16 - 18.06.2009r. w Gimnazjum ZSS w Zabielu odbędą się DNI SPORTU. Wszystkich gimnazjalistów zapraszamy do wspaniałej zabawy i zdrowej rywalizacji.
          Przewidziane są następujące turnieje:
          VIII Gimnazjalny Turniej Siatkówki Dziewcząt
          V Gimnazjalny Turniej Piłki Nożnej Chłopców
          VIII Turniej Siatkówki - Nauczyciele kontra Uczniowie
          Wszystkich uczestników obowiązuje strój sportowy oraz "okrzyk" sportowy!!!!!
          ________________________________________________
          Szkoła Podstawowa Zespołu Szkół Samorządowych w Zabielu w dniu 04.06.2009r. organizuje uroczystość z okazji " Dnia Rodziny ". Serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców i dzieci do wspólnej zabawy.
          __________________________________________________
          W dniach 02-03.06.2009r w Gimnazjum Zespołu Szkół Samorządowych odbędą się "Dni Otwarte" dla uczniów klas VI. Wszystkich chętnych zapraszamy !!!!. W programie: prezentacja szkoły, rozgrywki sportowe, współne grillowanie.
          ______________________________________________-
          W najbliższym czasie tj. 22 - 24 .04.2009r. uczniowie III klas Zespołu Szkół Samorządowych w Zabielu piszą egzaminy gimnazjalne. Zyczymy wszystkim zdającym połamania pióra.
          Samorząd Uczniowski i Rada Pedagogiczna
          ________________________________________________--
          Od poniedziałku tj.09.03.2009r. do odwołania będzie obowiązywał nowy plan lekcji. Jest już opublikowany na stronie i gotowy do pobrania
          ________________________________________________
          W sobotę tj. 24.01.2009r. w szkole Zespołu Szkół Samorządowych w Zabielu odbędzie się zabawa choinkowa dla uczniów szkoły podstawowej. Zapraszamy wszystkich chętnych, gwarantujemy dobrą zabawę, poczęstunek , wizytę Św.Mikołaja i wiele innych niespodzianek. O dobrą muzykę zadba zespół muzyczny.
          Zaprasza -
          Samorząd uczniowski Szkoły Podstawowej w Zabielu wraz z opiekunem , nauczycielami i rodzicami.
          _______________________________________________--
          W dniach 02-06.02.2009r. , w godz. 10.00 - 12.00 uczniowie naszej szkoły będą mogli korzystać z obiektu szkolnego pod opieką nauczycieli dyżurujących. Udostępnione będą: sala gimnastyczna, pracowania komputerowa( poniedziałek i wtorek) oraz świetlica szkolna.
          ZAPRASZAMY!!!!!!!!!
          _______________________________________________---
          Na stronie opublikowany został nowy plan lekcji. Obowiązuje on od 09.02.2009r.
          Próbne egzaminy gimnazjalne odbędą się w dniach 14-16 stycznia 2009r.
          _____________________________________---
          Ferie zimowe rozpoczynają się 26 stycznia i trwaja do 6 lutego 2009r.
          ____________________________________________
          Rada Pedagogiczna życzy uczniom miłego i przede wszystkim bezpiecznego wypoczynku.
          Zebranie rodziców uczniów Szkoły Podstawowej i Gimnazjum odbędzie się dnia 21 stycznia o godzinie 15:00. Początek spotkania na sali gimnastycznej szkoły.
          ______________________________________________--