Nawigacja

OSIĄGNIĘCIE SPORTOWE GIMANZJUM 2001-2010 Inne konkursy Rekordy sportowe gimnazjum Wyniki I Międzyszkolnego Konkursu ,, Wielkanocne palmy, pisanki, stroiki, kartki Konkursy przedmiotowe 2009/2010 Konkursy przedmiotowe 2010/2011 Konkursy przedmiotowe 2011/2012 Konkursy przedmiotowe 2012/2013 Konkursy przedmiotowe 2013/2014 Konkursy przedmiotowe 2014/2015 Konkursy przedmiotowe 2015/2016 Konkursy przedmiotowe 2016/2017 Osiągnięcia w konkursach muzycznych i plastycznych Osiągnięcia w konkursach muzycznych i plastycznych rok szkolny 2009/2010 Osiągnięcia w konkursach plastycznych 2010r. Osiagnięcia uczniów w konkursach artystycznych w roku szkolnym 2011/2012 Osiągnięcia uczniów szkoły podstawowej w konkursach artystycznych w roku szkolnym 2012/2013 Osiągnięcia uczniów gimnazjum w konkursach artystycznych w roku szkolnym 2012/2013

Nasze osiągnięcia

OSIĄGNIĘCIE SPORTOWE GIMANZJUM 2001-2010

 

Rok szkolny 2001/2002:

- I miejsce w Powiatowej Lidze Lekkoatletycznej – dziewczęta

- III miejsce w Powiatowych Sztafetowych Biegach Przełajowych – dziewczęta

 

Konkurencje indywidualne:

1. Powiatowe Indywidualne Biegi Przełajowe:

a) etap powiatowy (Turośl):

  - Karolina Paliwoda, klasa I – I miejsce

  - Justyna Nicewicz, klasa II – I miejsce

b) półfinał wojewódzki - Mistrzostwa Grupy Zachodniej (Piątnica):

   - Karolina Paliwoda, klasa I – V miejsce

2) Kolneńskie Biegi Jesieni (Kozioł):

   - Karolina Paliwoda – I miejsce

   - Justyna Nicewicz – II miejsce

   - Ewa Góralczyk – III miejsce

 

Rok szkolny 2002/2003:

 

- I miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie Siatkówki – dziewczęta

- II miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie Siatkówki – chłopcy

- II miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie Koszykówki – dziewczęta

- III miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie Koszykówki – chłopcy

- III miejsce w Powiatowych Sztafetowych Biegach Przełajowych – dziewczęta

- III miejsce w Powiatowych Sztafetowych Biegach Przełajowych – chłopcy

- III miejsce w Powiatowym Turnieju „Piłkarska Kadra Czeka” – dziewczęta

- III miejsce w Powiatowym Turnieju „Piłkarska Kadra Czeka” – chłopcy

- Występ Zespołu Tanecznego „Amazonki” w „Karnawale Tanecznym 2003” w Białymstoku

 

Konkurencje indywidualne:

1) Kolneńskie Biegi Jesieni (Kozioł):

   - Karolina Paliwoda – II miejsce

   - Karolina Niedźwiecka – III miejsce

 

Rok szkolny 2003/2004:

   - I miejsce w Powiatowych Sztafetowych Biegach Przełajowych – dziewczęta

   - I miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie Siatkówki – chłopcy

   - III miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie Siatkówki – dziewczęta

   - II miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie Koszykówki – dziewczęta

   - II miejsce w Powiatowej Lidze Lekkoatletycznej – dziewczęta

   - III miejsce w Drużynowym Powiatowym Turnieju Tenisa Stołowego – dzw.

   - I miejsce w Powiatowym Turnieju „Piłkarska Kadra Czeka” – chłopcy

   - III miejsce w Powiatowym Turnieju „Piłkarska Kadra Czeka” – dziewczęta

   - III miejsce w Powiatowych Sztafetowych Biegach Przełajowych – chłopcy

  

Konkurencje indywidualne:

1) Indywidualne Biegi Przełajowe:

a)   etap powiatowy (Turośl):

   - Marzena Zuzga, klasa I – IV miejsce

   - Dorota Piwowarska, klasa III – II miejsce

   - Andrzej Brakoniecki, klasa I – IV miejsce

   - Sebastian Gardocki, klasa III – III miejsce

   - Marcin Danielewski, klasa III – IV miejsce

b)  półfinał wojewódzki - Mistrzostwa Grupy Zachodniej (Piątnica):

   - Karolina Paliwoda, klasa III – miejsce IV

c)   finał województwa podlaskiego (Białystok):

   - Marzena Zuzga, klasa I – IX miejsce

2) Powiatowa Gimnazjada Lekkoatletyczna:

a) etap powiatowy (Kolno):

   - Milena Rogińska – I miejsce  w biegu na 600m

   - Marta Białobrzeska – I miejsce w rzucie dyskiem

   - Magdalena Charubin – II miejsce  w biegu na 1000m

   - Karolina Niedźwiecka – I miejsce  w biegu 100m/pł. 

   - Karolina Niedźwiecka – II  miejsce w biegu na 300m/pł.

   - Elżbieta Kozłowska – I miejsce  biegu na 300m/pł.

   - Marta Chilińska – I miejsce  w pchnięciu kulą

   - Sztafeta 4x100m – dziewczęta – II miejsce

b) półfinał wojewódzki - Mistrzostwa Grupy Zachodniej (Łomża):

   - Milena Rogińska – III miejsce  w biegu na 600m

   - Agnieszka Sarnacka – III miejsce w rzucie oszczepem

   - Elżbieta Kozłowska – IV miejsce w  biegu na 300m/pł.

3) Kolneńskie Biegi Jesieni (Kozioł):

   - Karolina Niedźwiecka – III miejsce

 

 

Rok szkolny 2004/2005:

   -  I miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie Siatkówki – dziewczęta

   -  I miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie Siatkówki – chłopcy

   -  II miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie Koszykówki – dziewczęta

   -  II miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie Koszykówki – chłopcy

   -  III miejsce w Powiatowym Drużynowym Turnieju Tenisa Stołowego – dzw.

   -  III miejsce w Powiatowym Drużynowym Turnieju Tenisa Stołowego – chł.

 

Konkurencje indywidualne:

1) Powiatowe Indywidualne Biegi Przełajowe:

a) etap powiatowy (Turośl):

   - Elżbieta Kozłowska, klasa III - I miejsce

   - Marzena Zuzga, klasa II  - III miejsce

   - Milena Rogińska, klasa III – IV miejsce

   - Kamil Malinowski, klasa I -  IV miejsce

b) półfinał wojewódzki - Mistrzostwa Grupy Zachodniej (Wizna):

   - Elżbieta Kozłowska, klasa III – V miejsce

c) finał województwa podlaskiego (Białystok):

   - Elżbieta Kozłowska, klasa III – XVI miejsce

2) Powiatowa Gimnazjada Lekkoatletyczna:

a) etap powiatowy (Kolno):

   - Elżbieta Kozłowska – I miejsce w biegu na 300m/pł.

   - Elżbieta Kozłowska – II miejsce  w skoku w dal

   - Marzena Zuzga – II miejsce w biegu na 1000m

   - Marta Białobrzeska – II miejsce w biegu na 100m 

   - Ewa Obiedzińska – II miejsce  w biegu na 300m/pł.

   - Katarzyna Arnista – II miejsce  w pchnięciu kulą

   - Katarzyna Arnista – III miejsce  w skoku w dal

   - Anna Chmielewska – III miejsce w biegu na 600m

   - Damian Sadowski – I miejsce w biegu na 100m i

   - Damian Sadowski – II w skoku w dal

   - Przemysław Białobrzeski – I miejsce w biegu na 600m

   - Sztafeta 4x100 m - dziewczęta – II miejsce

b) półfinał wojewódzki - Mistrzostwa Grupy Zachodniej (Łomża):

   - Elżbieta Kozłowska - I miejsce w biegu na 300m/pł.

c) finał województwa podlaskiego (Białystok):

   - Elżbieta Kozłowska - VII miejsce w biegu na 300m/pł.

   

 

Rok szkolny 2005/2006:

   - I miejsce w powiatowej Gimnazjadzie Siatkówki – dziewczęta

   - I miejsce w powiatowej Gimnazjadzie Siatkówki – chłopcy

   - III miejsce w Powiatowych Sztafetowych Biegach Przełajowych – chłopcy

   - III miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie Koszykówki – chłopcy

   - III miejsce w Powiatowym Halowym Turnieju Piłki Nożnej – dziewczęta

   - III miejsce w Powiatowym Drużynowym Turnieju Tenisa Stołowego - dzw.

 

Konkurencje indywidualne:

1) Powiatowe Indywidualne Biegi Przełajowe:

a) etap powiatowy (Turośl):

   - Justyna Hermanowska, klasa I – II miejsce

   - Marzena Zuzga, klasa III – I miejsce

b) półfinał wojewódzki - Mistrzostwa Grupy Zachodniej (Nowogród):

   - Marzena Zuzga, klasa III – VII miejsce

2) Powiatowa Gimnazjada Lekkoatletyczna:

a) etap powiatowy (Kolno):

   - Marzena Zuzga – I miejsce w biegu 300m/pł.

   - Marzena Zuzga – II miejsce w skok w dal  

   - Katarzyna Baczewska – II miejsce  biegu na 100m

   - Magdalena Jabłońska – II miejsce w biegu na 300m/pł.

   - Katarzyna Patalan – III miejsce w biegu 300m/pł.

   - Sztafeta 4x100m (Marzena Zuzga, Katarzyna Baczewska,

      Justyna Wiśniewska, Monika Cwalina) – II miejsce

   - Damian Sadowski –I miejsce w skok w dal

   - Damian Sadowski – II miejsce w biegu na 100m

   - Łukasz Szepietowski – I miejsce w biegu na 300m/pł.

   - Krystian Pieloch – II miejsce w biegu na 300m/pł.

   - Karol Szymański – III miejsce 300m/pł.

   - Krystian Pieloch – I miejsce w biegu na 110m/pł.

   - Łukasz Szepietowski II miejsce w biegu na 110m/pł.

   - Karol Szewczyk – III miejsce w biegu na 600m

   - Konrad Bazydło – II miejsce w  pchnięcie kulą

   - Konrad Bazydło – III miejsce w rzucie dyskiem

   - Sztafeta 4x100m (Damian Sadowski, Paweł Podsiad,

     Krystian Pieloch, Łukasz Szepietowski) – II miejsce

b) półfinał wojewódzki - Mistrzostwa Grupy Zachodniej (Łomża):

   - Marzena Zuzga – I miejsce w biegu 300m/pł.

   - Karol Szewczyk – IV miejsce w biegu na 600m

c) finał województwa podlaskiego (Białystok):

   -  Marzena Zuzga – V miejsce w biegu 300m/pł.

3) Kolneńskie Biegi Jesieni (Kozioł):

   - Anna Chmielewska - II miejsce

4) Wojewódzkie Biegi Pokoju im. Sługi Bożego Jana Pawła II (Kozioł):

- Marzena Zuzga – I miejsce

   

 

Rok szkolny 2006/2007:

    - I miejsce w powiatowej Gimnazjadzie Siatkówki – dziewczęta

   - I miejsce w powiatowej Gimnazjadzie Siatkówki – chłopcy

   - I miejsce w Powiatowych Sztafetowych Biegach Przełajowych – chłopcy

   - I miejsce w Powiatowej Lidze Siatkówki – dziewczęta

   - I miejsce w Powiatowej Lidze Siatkówki – chłopcy

   - II miejsce w Powiatowym Turnieju Piłki Nożnej – chłopcy

   - II miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie Koszykówki – chłopcy

   - III miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie Koszykówki – dziewczęta

   - I miejsce w Powiatowym Halowym Turnieju Piłki Nożnej – dziewczęta

   - II miejsce w Powiatowym Halowym Turnieju Piłki Nożnej – chłopcy

   - II miejsce w Powiatowym Drużynowym Turnieju Tenisa Stołowego - dzw.

 

Konkurencje indywidualne:

1) Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Lekkiej Atletyce (Zamość):

    - Damian Sadowski – V miejsce w skoku w dal

2) Powiatowe Indywidualne Biegi Przełajowe:

a) etap powiatowy (Turośl):

- Jacek Chmielewski, klasa I – I miejsce

- Karol Szewczyk, klasa III – III miejsce

- Marta Niedźwiecka, klasa I – IV miejsce

- Justyna Hermanowska, klasa II – IV miejsce

b) półfinał wojewódzki - Mistrzostwa Grupy Zachodniej (Nowogród):

- Jacek Chmielewski, klasa I – XIII miejsce

- Karol Szewczyk, klasa III – XIII miejsce

3) Kolneńskie Biegi Jesieni (Kozioł):

- Anna Chmielewska – I miejsce

- Katarzyna Patalan – III miejsce

- Karol Szewczyk – III miejsce

4) Powiatowa Gimnazjada Lekkoatletyczna:

a) etap powiatowy (Kolno):

   - Katarzyna Baczewska – I miejsce w biegu na 100m

   - Anna Chmielewska  – I miejsce w biegu 110m/pł.

   - Aneta Kuliś – I miejsce w biegu 300 m/pł.

   - Justyna Hermanowska – II miejsce w biegu 300 m/pł.

   - Justyna Hermanowska – I miejsce w skoku w dal

   - Beata Siwik – III miejsce w skoku w dal                  

   - Ewa Rafałowska  – I miejsce w rzucie dyskiem

   - Aleksandra Pupek – III miejsce w rzucie dyskiem

   - Sztafeta 4x100m dzw. (Katarzyna Baczewska, Justyna Hermanowska,

     Beata Siwik, Marlena Ruchała) – II miejsce

   - Damian Sadowski – I miejsce w biegu na 100m

   - Damian Sadowski – II miejsce w skoku w dal

   - Paweł Podsiad – III miejsce w biegu na 100m

   - Paweł Podsiad – III miejsce w skoku w dal

   - Artur Zuzga – I miejsce w biegu 110m/pł.

   - Artur Zuzga – II miejsce w biegu 300m/pł.

   - Karol Szewczyk – II miejsce w biegu na 300m

   - Arkadiusz Łakis – I miejsce  w biegu 300m/pł.

   - Jacek Żebrowski – II miejsce w rzucie dyskiem

   - Kornel Ruchała  – III miejsce w rzucie dyskiem

   - Sztafeta 4x100m chłopcy (Damian Sadowski, Paweł Podsiad,

      Karol Szewczyk, Marcin Bazydło) – I miejsce

b) półfinał wojewódzki - Mistrzostwa Grupy Zachodniej(Białystok):

   - Sztafeta 4x100m chłopcy (Damian Sadowski, Paweł Podsiad,

     Karol Szewczyk, Marcin Bazydło) – IV miejsce

   - Arkadiusz Łakis – IV miejsce  w biegu 300m

   - Karol Szewczyk – V  miejsce w biegu na 300m

   - Artur Zuzga – VI miejsce w biegu 110m/pł.

   - Aneta Kuliś – VI miejsce w biegu na 300m/pł.

   - Artur Zuzga – VII miejsce w biegu 300m/pł.

c) finał województwa podlaskiego (Białystok):

   - Sztafeta 4x100m chłopcy (Damian Sadowski, Paweł Podsiad,

     Karol Szewczyk, Marcin Bazydło) – XIII miejsce

 

 

Rok szkolny 2007/2008:

   - I miejsce w powiatowej Gimnazjadzie Siatkówki – dziewczęta

   - I miejsce w Powiatowej Lidze Siatkówki – dziewczęta

   - II miejsce w Powiatowym Turnieju Piłki Nożnej - chłopcy

   - II miejsce w Powiatowym Halowym Turnieju Piłki Nożnej – dziewczęta

   - III miejsce w Powiatowym Turnieju Piłki Nożnej „Piłkarska Kadra Czeka”-chł.

 

Konkurencje indywidualne:

1) Powiatowe Indywidualne Biegi Przełajowe:

a) etap powiatowy (Turośl):

    - Angelika Prusinowska, klasa I – 1 miejsce

   - Małgorzata Skrodzka, klasa I – 4 miejsce

   - Martyna Hermanowska klasa I – 7 miejsce

   - Aneta Kuliś, klasa II – 3 miejsce

   - Marta Niedźwiecka klasa II – 6 miejsce

   - Dawid Banach, klasa I – 3 miejsce

   - Robert Ruchała, klasa I – 4 miejsce

   - Przemysław Rutkowski klasa I – 8 miejsce

   - Michał Cudnik, klasa II – 3 miejsce

   - Marcin Kozikowski klasa II –10 miejsce

   - Paweł Cudnik klasa III – 7 miejsce

2) Powiatowa Gimnazjada Lekkoatletyczna:

a) etap powiatowy (Kolno):

   - Beata Pianka – III miejsce w biegu na 300m

   - Justyna Hermanowska – II miejsce w biegu na 300m/ pł.

   - Justyna Hermanowska – II miejsce w skoku w dal

   - Beata Siwik – III miejsce w biegu na 300m/pł.

   - Marek Marchewka – I miejsce w biegu na 300m/pł.     

   - Rafał Kalinowski – II miejsce w biegu na 300m/pł.

   - Piotr Białobrzeski – III miejsce w biegu na 300m/pł.     

   - Dawid Banach – III miejsce biegu na 2000m

   - Justyna Hermanowska – II miejsce w skoku w dal

   - Ewa Rafałowska – II miejsce w pchnięciu kula

   - Magdalena Kordal – III miejsce w rzucie dyskiem

b) półfinał wojewódzki - Mistrzostwa Grupy Zachodniej(Białystok):

   - Justyna Hermanowska – II w skoku w dal

   - Justyna Hermanowska – V miejsce w biegu na 300m/pł.

 

 

Rok szkolny 2008/2009:

1) Etap Powiatowy:

   - I miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie Siatkówki – dziewczęta i chłopcy

   - I miejsce w Powiatowej Lidze Siatkówki – dziewczęta i chłopcy

   - I miejsce   w Powiatowej Gimnazjadzie Koszykówki – dziewczęta

   - II miejsce w Sztafetowych Biegach Przełajowych – chłopcy

   - III miejsce  w Sztafetowych Biegach Przełajowych – dziewczęta

   - II miejsce w Powiatowym Turnieju Halowej Piłki Nożnej – chłopcy

   - III miejsce w Powiatowym Turnieju Halowej Piłki Nożnej – dziewczęta

   - III miejsce w Powiatowym Turnieju Piłki Nożnej – chłopcy

   - III miejsce w Drużynowym Tenisie Stołowym – dziewczęta

   - II miejsce w Gminnym Turnieju Siatkówki organizowanym przez LZS

2) Półfinał Grupy Zachodniej województwa podlaskiego (Grajewo):

   - II miejsce w Gimnazjadzie Siatkówki –  dziewczęta i chłopcy

   - I miejsce w Gimnazjadzie Siatkówki klas I – dziewczęta

3) Finał Grupy Zachodniej województwa podlaskiego (Wysokie Maz.):

   - III miejsce w Gimnazjadzie Siatkówki klas I – dziewczęta

 

Konkurencje indywidualne:

1) Powiatowe Indywidualne Biegi Przełajowe:

a) etap powiatowy (Turośl):

   - Ewelina Gutowska, klasa I – 5 miejsce

   - Katarzyna Dobrowolska, klasa I – 7 miejsce      

   - Mariusz Kuliś, klasa I – 2 miejsce

   - Adrian Sekściński, klasa I – 6 miejsce

   - Aneta Sielawa, klasa II – 4 miejsce

   - Małgorzata Skrodzka, klasa II – 6 miejsce

   - Aneta Kuliś, klasa III – 3 miejsce

   - Marlena Ruchała, klasa III – 8 miejsce

   - Michał Cudnik, klasa III – 6 miejsce

   - Rafał Kalinowski, kalsa III – 7 miejsce

   * 10 osób zakwalifikowało się do półfinału

b) półfinał wojewódzki - Mistrzostwa Grupy Zachodniej (Rybaki):

   - Ewelina Gutowska, klasa I – 14 miejsce

   - Katarzyna Dobrowolska, klasa I – 15 miejsce      

   - Mariusz Kuliś, klasa I – 13 miejsce

  * te 3 osoby zakwalifikowały się do finału województwa.

  * w klasyfikacji drużynowej dziewczęta zdobyły 18pkt.

     zajęły 13 miejsce (na 37 szkół)

   * w klasyfikacji drużynowej chłopcy zdobyli 9pkt

     zajęli 22 miejsce (na 34 szkoły)

2) Kolneńskie Biegi Jesieni (Kozioł):

   - Dawid Banach – II miejsce

3) Powiatowa Gimnazjada Lekkoatletyczna:

a) etap powiatowy (Kolno):

    - III miejsce w biegu na 100m - Michał Cudnik

   - I miejsce w biegu na 300m/pł - Marek Marchewka

   - II miejsce w biegu na 300m/pł - Szymon Cwalina

   - II miejsce w biegu na 300m/pł – Beata Siwik

   - III miejsce w biegu na 300m/pł – Katarzyna Dobrowolska

   - I miejsce w biegu na 100m/pł – Patrycja Sekścińska 

   - II miejsce w biegu na 100m/pł – Katarzyna Dobrowolska

   - III miejsce w biegu na 100m/pł – Marlena Ruchała

   - III miejsce w biegu na 600m - Robert Ruchała

   - II miejsce w biegu na 1000m- Ewelina Gutowska   

   - II miejsce w biegu na 1000m Dawid Banach

   - I miejsce w pchnięciu kulą- Weronika Kordal                          

   - I miejsce  w pchnięciu kulą - Konrad Chmilewski

   - III miejsce w rzucie oszczepem – Konrad Chmielewski

   - I miejsce w chodzie na 3km – Anna Zuzga

   - II miejsce sztafeta 4x100m - dziewczęta

   *  do półfinału zakwalifikowało się 20 osób

b) półfinał wojewódzki - Mistrzostwa Grupy Zachodniej Białystok):

   - V miejsce w biegu na 100m/pł – Patrycja Sekścińska

   - V miejsce w pchnięciu kulą- Weronika Kordal - dostała się do finału woj.

   - VII miejsce w biegu na 1000m- Ewelina Gutowska

   - VII miejsce w biegu na 300m/pł – Marek Marchewka

   * w klasyfikacji drużynowej dziewczęta zdobyły 21pkt.

     zajęły 10 miejsce (na 31 szkół) – najlepiej z powiatu!

   * w klasyfikacji drużynowej chłopcy zdobyli 12 pkt.

     zajęli 19 miejsce (na 33 szkoły)

4) IV Wojewódzkie Biegi Pokoju im. Sługi Bożego Jana Pawła II (Kozioł):

   - Ewelina Gutowska – III miejsce

   - Martyna Hermanowska  - IV miejsce

   - Dawid Banach – IV miejsce

5) Noworoczny Turniej Tenisa Stołowego organizowany przez UKS „Arkadia”(Lachowo):

   - Natalia Wiśniewska – I miejsce

   - Daria Prusinowska – II miejsce

   - Eliza Wilińska – III miejsce

   - Paulina Świecik – IV miejsce

   - Milena Długozima – V miejsce

   - Andrzej Zuzga – I miejsce

   - Adam Nicewicz – II miejsce

   - Sebastian Prusinowski - VI miejsce

 

Rok szkolny 2009/2010:

1) Etap Powiatowy:

   - I miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie Siatkówki – dziewczęta

   - I miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie Siatkówki – chłopcy

   - I i II miejsce w Powiatowej Lidze Siatkówki – dziewczęta

        (wystawialiśmy 2 zespoły)

   - II miejsce w Powiatowej Lidze Siatkówki – chłopcy

   - I miejsce w Gimnazjadzie Siatkówki klas I – dziewczęta  

   - II miejsce w Gimnazjadzie Siatkówki klas I – chłopcy

   - II miejsce   w Powiatowej Gimnazjadzie Koszykówki – dziewczęta

   - II miejsce w Powiatowym Turnieju Halowej Piłki Nożnej – chłopcy

   - III miejsce w Powiatowym Turnieju Halowej Piłki Nożnej – dziewczęta

   - III miejsce w Drużynowym Tenisie Stołowym – dziewczęta

   - III miejsce w Drużynowym Tenisie Stołowym – chłopcy

   - III miejsce w Powiatowym Turnieju Piłki Nożnej – chłopcy

   - II miejsce I Majowym Turniej Siatkówki o puchar

     Prezesa UKS „Sprint”  dziewczęta

   - II miejsce I Majowym Turniej Siatkówki o puchar

     Prezesa UKS „Sprint”  chłopcy

2) Półfinał Grupy Zachodniej województwa podlaskiego:

   - I miejsce w Gimnazjadzie Siatkówki –  dziewczęta (Danówek)

   - II miejsce w Gimnazjadzie Siatkówki klas I – dziewczęta (Kolno)

   - III miejsce w Gimanzjadzie Siatkówki – chłopców (Grajewo)

3) Mistrzostwa Grupy Zachodniej województwa podlaskiego:

  - I miejsce w Gimnazjadzie Siatkówki –  dziewczęta (Wysokie Maz.)

    udział w Finale!

   - III miejscew Gimnazjadzie Siatkówki klas I – dziewczęta (Szepietowo)


Konkurencje indywidualne:

1) Powiatowe Indywidualne Biegi Przełajowe:

a) etap powiatowy (Turośl):

    - Małgorzata Skrodzka, klasa III – 4 miejsce

   - Ewelina Gutowska, kalsa II – 7 miejsce

   - Kamila Piwowarska, klasa III – 7 miejsce

   - Anna Kowlaczyk, klasa III – 8 miejsce

   - Justyna Bednarska, klasa I – 10 miejsce

   - Patrycja Piekarska, klasa I – 11 miejsce

   - Dawid Banach, klasa III – 2 miejsce

   - Mariusz Kuliś, klasa II – 6 miejsce

   - Krzysztof Gromadzki, klasa III – 8 miejsce

   - Mateusz Obiedziński,  klasa I – 9 miejsce

   - Adrian Sekściński, klasa II – 9 miejsce

   - Sylwester Chmielewski, klasa I – 10 miejsce

   * te osoby zakwalifikowały się pod półfinału wojewódzkiego

2) Kolneńskie Biegi Jesieni (Kozioł):

   - Dawid Banach – II miejsce

3) Powiatowa Gimnazjada Lekkoatletyczna (Kolno):

a) etap powiatowy (Kolno):

    I miejsce w skok w dal – Beata Pianka

 II miejsce w skok w dal – Angelika Prusinowska

 II miejsce w biegu na 100m/pł. – Patrycja Sekścińska

 V miejsce w biegu na 100m/pł. – Justyna  Kopytek

 II  miejsce w biegu  na 300m/pł. – Kamila Piwowarska

 V miejsce w biegu na 300m/pł. – Magda Skrodzka

 II miejsce  w pchnięcie kula– Weronika Kordal

 IV miejsce w rzucie dyskiem – Weronika Kordal

 III miejsce  w sztafecie 4x100m dziewczęta(Beata Pianka,

  Patrycja Seścińska, Justyna Korwek, Justyna Kopytek)

 III miejsce w biegu na 100m – Rober Ruchała

 I miejsce w biegu  na 300m/pł. – Szymon Cwalina

 V miejsce w biegu na 300m/pł. – Damian Podeszwik

 V miejsce w biegu na 1000 m – Mariusz Kuliś

 IV miejsce w pchnięciu kulą – Daniel Kozikowski

 I miejsce  w rzucie dyskiem – Szymon Cwalina

 I miejsce w rzucie oszczepem – Damian Podeszwik

 I miejsce w sztafecie 4x100m chłopcy (Szymon Cwalina,

   Robert Ruchała, Dawid Banach, Daniel Kozikowski)

b) półfinał wojewódzki - Mistrzostwa Grupy Zachodniej Białystok):

   - VII miejsce w biegu na 100m/pł. – Patrycja Sekścińska

   - VII miejsce w skok w dal – Beata Pianka

   - VII miejsce w biegu  na 300m/pł. – Szymon Cwalina

4) VI Otwarte Mistrzostwa Kolna w Tenisie Stołowym, organizowane prze UKS „Rekord” (Kolno):

   - I miejsce – Kamila Duda

   - II miejsce – Karolina Karasińska

   - III miejsce – Anna Pieloch

   - IV miejsce – Milena Długozima

   - V miejsce – Paulina Świecik

   - IV miejsce – Andrzej Zuzga

5) Noworoczny Turniej Tenisa Stołowego organizowany przez UKS „Arkadia” (Lachowo):

   - I miejsce – Kamila Duda

   - II miejsce – Eliza Wilińska

   - III miejsce – Paulina Świecik

6) IV Wojewódzkie Biegi Pokoju im. Sługi Bożego Jana Pawła II (Kozioł):

   - Dawid Banach II miejsce

7) Mistrzostwa Polski Juniorów w Taekwondo Olimpijskim (Ciechanów):

   - III miejsce – Justyna Korwek – kategorii wagowej +63kg

   - V miejsce – Sylwia Chilińska w kategorii wagowej  -47kg

8) Międzynarodowe Mistrzostwa Bydgoszcz Cup w Taekwondo Olimpijskim:

  - I miejsce – Sylwia Chilińska - w kategorii wagowej -43kg

  - II miejsce – Justyna Korwek - w kategorii wagowej +65kg

9) III Puchar Polski Dzieci i Młodzików w Karate Fudakan (Łęczyca):

   - I miejsce – Justyna Świecik – w kategorii wiekowej młodzicy ur. w latach 1997-1996 (do 6kyu)

Wiadomości

Kontakt

  • Zespół Szkół Samorządowych w Zabielu
    Zabiele110, 18-500 Kolno, woj. podlaskie
  • (086)2783014

Galeria zdjęć